seo

SEO je v současné době jednou z nejdůležitějších technik jak dosáhnout vysoké návštěvnosti, což má za následek vyšší šance při získávání zakázek, klientů nebo při přímém prodeji v internetovém obchodě nebo podobném portálu. SEO je dnes často využíváno jako reklamní tahák pro celou řadu firem aniž by o této problematice měli dostatečné povědomí. Naše společnost nabízí reálné možnosti na vysoké úrovni, nikoli vzdušné zámky bez záruky.

co umíme a nabízíme

ukázky z referencí

Při tvorbě této internetové prezentace bylo zadání s důrazem na zvýšení počtu koncových klientů, kteří hledají možnost kde koupit nebo se informovat o různých typech dveří. V prvních třech měsících se povedlo zvýšit návštěvnost proti původnímu stavu čtyřnásobně a práce i nadále pokračují.
www.dveresapeli.cz

Společnost Stavitelství Kašpar s.r.o měla malý počet poptávek a hledala způsob jakým dosáhnout zlepšení této situace. Při rekonstrukci www prezentace byla provedena celková analýza a definována seo strategie, která měla za následek posun při hledání na seznam.cz z deváte stránky na první na primární klíčové slovo dřevostavby.
www.drevostavby-kaspar.cz

Realizovali jsme zcela nový internetový obchod s dlouhodobým cílem o maximalizaci prodeje. Z nulové startovací pozice se během relativně krátké doby stal z tohoto projektu jeden z hlavních eshopů prodávajících šipkové vybavení. I zde bylo využito různých marketingových nástrojů, které dnešní internet poskytuje.
www.e-sipky.cz